Nazywam się Justyna Mucha. Idąc do liceum miałam zostać informatykiem… Jednak matematyka na wyższych poziomach okazała się nie tak interesująca jak przypuszczałam. Wtedy przyszedł pomysł rozwoju z językiem angielskim. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dyplomem magistra. Dziś robię to, co lubię: rozmawiam z ludźmi, śpiewam, używam swojej kreatywności, a czasami nawet sprawdzam się teatralnie i to wszystko po angielsku! Jednak przede wszystkim lubię pomagać małym i dużym osiągać językowe sukcesy. Pierwszych lekcji zaczęłam udzielać jeszcze na studiach, później pracowałam dla szkół językowych, a od 2013 roku uczę w przedszkolach. Własną działalność prowadzę od 1 września 2016 roku.

Jest ze mną również Agata Lasyk! Oto co mówi o sobie:

Nazywam się Agata. Ukończyłam Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu kierunek- Filologia angielska.
Jestem lektorem języka angielskiego od 5 lat. Każde zajęcia opieram na indywidualnych potrzebach swoich kursantów i właśnie to jest dla mnie priorytetem w nauczaniu języka angielskiego.
Interesuję się literaturą anglojęzyczną, lubię dobre filmy psychologiczne i futurystyczne. Moją pasją są języki obce, angielski już znam 😉 , więc teraz pora na hiszpański mam nadzieję że w najbliższym czasie będę mogła uczyć również tego języka.
Moje zajęcia to dobra atmosfera, dużo pozytywnej energii oraz profesjonalizm. Do zobaczenia 🙂