Co znajdziesz w terminarzu?

  • plan przygotowań z języka angielskiego na 32 tygodnie, 8 miesięcy
  • rozkład tygodniowy z podziałem na słownictwo, zagadnienia gramatyczne
  • wskazówki, kiedy skoncentrować się na pisaniu, realizowaniu arkuszy

Po pobraniu terminarza możesz zdecydować się na dołączenie do grupy na Facebook, gdzie będziemy realizować zagadnienia z terminarza. Podając swój email do terminarza, od 7 września (zgodnie z terminarzem) będziesz otrzymywać co tydzień maila z materiałami (słówka, gramatyka, itp). Jeśli nie chcesz, możesz się w dowolnej chwili wypisać z tej subskrypcji. W terminarzu znajdziesz również informację o dalszych kursach przeznaczonych dla maturzystów, np. przygotowanie do pisania prac maturalnych czy przygotowanie do egzaminu ustnego.

Dla kogo?

Terminarz nadaje się dla maturzystów przystępujących do egzaminu w 2021 roku z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Maturzyści “podstawowi” realizują po prostu nieco mniej materiału gramatycznego i słówek oraz realizują inne zadania do pisania.

Dołącz do grupy na Facebook, gdzie będą publikowane bieżące materiały zamieszczone w terminarzu takie jak słownictwo, zagadnienia gramatyczne i inne.

Nazywam się Justyna Mucha. Pomagam maturzystom przygotować się do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego. Do tej pory wsparłam ponad 300 osób. Mam pomysł na to, jak możesz powtarzać krok po kroku i spać spokojnie.