Nazywam się Justyna Mucha. Idąc do liceum miałam zostać informatykiem… Jednak matematyka na wyższych poziomach okazała się nie tak interesująca jak przypuszczałam. Wtedy przyszedł pomysł rozwoju z językiem angielskim. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dyplomem magistra. Dziś robię to, co lubię: rozmawiam z ludźmi, śpiewam, używam swojej kreatywności, a czasami nawet sprawdzam się teatralnie i to wszystko po angielsku! Jednak przede wszystkim lubię pomagać małym i dużym osiągać językowe sukcesy. Pierwszych lekcji zaczęłam udzielać jeszcze na studiach, później pracowałam dla szkół językowych, a od 2013 roku uczę w przedszkolach. Własną działalność prowadzę od 1 września 2016 roku.

Są ze mną również:

Agata Lasyk

Nazywam się Agata. Ukończyłam Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu kierunek- Filologia angielska.
Jestem lektorem języka angielskiego od 6 lat. Każde zajęcia opieram na indywidualnych potrzebach swoich kursantów i właśnie to jest dla mnie priorytetem w nauczaniu języka angielskiego.
Interesuję się literaturą anglojęzyczną, lubię dobre filmy psychologiczne i futurystyczne. Moją pasją są języki obce, angielski już znam 😉 , więc teraz pora na hiszpański mam nadzieję że w najbliższym czasie będę mogła uczyć również tego języka.
Moje zajęcia to dobra atmosfera, dużo pozytywnej energii oraz profesjonalizm. Do zobaczenia 🙂

Marek Wolak

Nazywam się Marek.
Ukończyłem Kierunek Grafiki Komputerowej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, aczkolwiek zawsze bardziej interesował mnie język angielski.
W wieku 14 lat udałem się do Wielkiej Brytanii gdzie ukończyłem podstawową edukację w Akademii Southfields. Pracowałem także przez pół roku w Kanadzie, co dodatkowo podniosło moje umiejętności praktyczne.
Interesuję się sztuką, grafiką jak i designem.
Jak dla mnie najważniejsza jest dobra, przyjazna atmosfera podczas zajęć. Z uśmiechem przywitam każdego nowego ucznia.

Anna Jasińska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od wielu lat uczę dzieci i dorosłych języka angielskiego, a od niedawna również polskiego jako języka obcego.
Ponadto mówię również dobrze w języku rosyjskim. Języki są moją pasją, którą staram się przekazać swoim uczniom. Choć w obecnym, nowoczesnym świecie wydają się być one jedynie narzędziem do pracy, ucząc się języka poznajemy nie tylko słówka, czy gramatykę. Otwierają się przed nami drzwi do zupełnie innej kultury, sposobu myślenia czy spojrzenia na świat. Jak pisał  Ludwig Wittgenstein  “Gra­nice mo­jego języ­ka są gra­nica­mi mo­jego świata.”

Klaudia Hryniów

Nazywam się Klaudia Hryniów. Studiuję psychologię na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Posiadam 2 certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego: FCE, na poziomie średnio-zaawansowanym oraz CAE, na poziomie zaawansowanym. Języka uczę od 2 lat, jestem młodą lektorką, ale z pasją do nauczania i otwartym umysłem. Lubię pracę z młodzieżą i dorosłymi, pomagać im w przełamywaniu barier językowych i rozwijaniu się. Czerpię satysfakcję z małych i dużych sukcesów moich uczniów.
Interesuję się psychologią, muzyką i zwierzętami, lubię oglądać seriale i czytać wciągające książki. Pasjonuję się również pisarstwem, w przyszłości chciałabym napisać własną powieść. Od kilku lat uczę się języka japońskiego i mam nadzieję, że wkrótce będę mogła płynnie porozumiewać się w tym języku i zwiedzić kraj kwitnącej wiśni.

Umów się z nami na konwersacje! W lecie 2020 cena konwersacji 50 minut to tylko 48zł! Kliknij i zarezerwuj termin.