ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW:

Twoje dziecko zacznie śpiewać, mówić pierwsze zdania i zwroty w języku angielskim. Nauczy się rozpoznawać ok. 100 pierwszych słów. Nasze supermoce to muzyka, rytm, zabawa, teatr i dobry humor! Korzystamy z materiałów autentycznych (video) oraz tworzymy sytuacje, w których dzieci mają porozumieć się w języku obcym. Na zajęciach korzystamy WYŁĄCZNIE z języka angielskiego, dzięki czemu dziecko wie, że w tym czasie ma korzystać tylko z tego języka, a czas zajęć jest wykorzystany do maksimum. Zajęcia trwają 40 minut. Można wybrać opcję zajęć raz lub dwa razy w tygodniu. Liczba dzieci na zajęciach to ok. 7 osób. Nasi najmłodsi kursanci mają 3 lata.

ZAJĘCIA DLA DZIECI Z KLAS 1-7:

Twoje dziecko nie lubi angielskiego? Z naszą dawką gier, zabawy i emocji na pewno go pokocha :)! Zajęcia w tej grupie wiekowej przeprowadzają dziecko przez kolejne etapy rozwoju językowego. Dostarczają sowitej dawki słownictwa, rozwijania umiejętności mówienia (którą trudno doskonalić w tradycyjnych warunkach szkolnych), słuchania, czytania oraz pisania w języku angielskim. W klasach starszych zwracamy większą uwagę na gramatykę, aby uczniowie mogli stopniowo przygotować się do egzaminu ósmoklasisty. Grupy liczą maksymalnie 6 osób.

FANPAGE:
Zapraszam serdecznie kursantów i nie tylko na fanpage Angielski z Muszką. Na fanpage znajdziesz materiały, które realizujemy na zajęciach, jak również obejrzysz transmisje, w których prezentuję dane tematy. Łyknij wskazówki, aby móc wspierać swoje dziecko również w domu.

Odbierz prezent

10 sposobów na wspieranie dziecka w nauce języka angielskiego w domu
Odbieram